نانسی عجرم دانلود فول آلبوم ۹ آلبوم کامل با لینک مستقیم

نانسی عجرم

نانسی عجرم

 سلام بر دوستان همیشگی سایت موزال دانلود . اینبار برای طرفداران خواننده مردمی و محبوب قلبها نانسی عجرم تعداد ۹ فول آلبوم ار بهترین آلبوم های نانسی عجرم با لینک مستقیم و تعدادی عکس نانسی عجرم آماده کردم که میتونید استفاده و لذت ببرید . در صورتی که رضایت داشتید لطفا سایت رو به دوستان خود معرفی و یا از طریق شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

راستی بعضضی از آهنگها رو اسمشونو نمیدونستم دانلود کردیپ اسمش رو متوجه شدید در همین صفحه اعلام کنید تا اسم آهنگها رو هم کامل کنم براتون ممنون.

بیو گرافی و زندگی نامه نانسی عجرم

نانسی نبیل عجرم (زادهٔ ۱۶ مه ۱۹۸۳ در اشرفیه، بیروت، لبنان) خواننده مشهور موسیقی پاپ لبنان و سفیر حسن نیت یونیسف است. او از ۸ سالگی وارد جهان خوانندگی شد، با حمایت‌های پدرش اولین آلبوم استودیویی خود را در ۱۵ سالگی منتشر کرد. یکی از دلایل موفقت نانسی همکاری بدون حاشیه با مدیر عامل شناخته شده و موفق خود به نام جیجی لامارا است. نخستین آلبومش در سال ۱۹۹۸ منتشر شد به نام محتاج لک و پس از آن آلبوم شل عیونک را در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد. آلبوم «یا سلام» در سال ۲۰۰۳ و آلبوم اه و نص را در سال ۲۰۰۴ و نیز آلبوم یا طب طب را در سال ۲۰۰۶ روانه بازار موسیقی کرد، سپس در سال ۲۰۰۷ اولین آلبوم کودکان خود را به نام شخبط شخابیط منتشر کرد. در سال ۲۰۰۸ آلبوم بتفکر فی ایه؟ و در سال ۲۰۱۰ آخرین آلبوم خود به نام ۷ منتشر کرد.

در سال ۲۰۰۸ نانسی عجرم جایزه World Music Award را به خود اختصاص داد و عنوان جوان‌ترین خواننده عرب WMA کسب کرد. نانسی عجرم اولین و تنها اسپانسر و سخنگوی زن کوکا کولا در خاور میانه‌است. توسط بسیاری از صاحب نظران نانسی عجرم به عنوان نماد موسیقی عربی شناخته شده‌است همچنین نانسی عجرم در هفته نامه نیوزویک و برنامه اپرا وینفری به عنوان یکی از تاثیر گذارترین و با نفوذترین شخصیت‌های خاورمیانه انتخاب شده‌است. صفحه رسمی فیسبوک نانسی عجرم با بیش از ۱۴ میلیون لایک بزرگترین صفحه در بین خوانندگان عرب می‌باشد. همچنین ویدیو کلیپ «فی حاجات» او با بیش از ۲۰ میلیون بازدید در یوتیوب یک پدیده در بین ویدیو کلیپ‌های خوانندگان عرب به حساب می‌آید.

نانسی عجرم دوبار در سال‌های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ از سوی مجله عربی زهره الخلیج بهترین خواننده عرب سال برگزیده شد و در سال ۲۰۰۵ مجله نیوزویک او را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین شخصیتهای جهان عرب انتخاب کرد.

نانسی عجرم از پدر و مادر خود به نام‌های نبیل عجرم و ریموندا عون در ۱۶ می۱۹۸۳ در یکی از محله‌های بیروت به نام اشرفیه متولد شد او در سال ۱۹۹۵ در سن ۱۲ سالگی در برنامه تلویزیونی «نجوم المستقبل» که استعدادهای موسیقی را کشف می‌کنند حضور یافت، و بعد از خواندن یکی از آهنگ‌های خواننده معروف عرب به نام «ام کلثوم» به مدال طلا دست یافت. نانسی عجرم علی‌رغم اینکه کمتر از ۱۸ سال سن داشت موسیقی را در کنار نوازندگان معروف لبنانی آموخت و در سندیکای هنرمندان حرفه‌ای لبنان به عنوان عضو پذیرفته شد. اولین تک آهنگ او به نام “Hobbak Allam Albi elGheere«از عبدو منظر و آهنگ»Oulha Kelma Ala Shani” بود. در سن ۱۵ سالگی در سال ۱۹۹۸ اولین آلبوم خود را به نام «محتجالک» (به تو نیازمندم) منتشر کرد و در سال ۲۰۰۰ آلبوم «شیل عیونک انی» (نگاهت را از من برگردان) را روانه بازار موسیقی کرد، که موفقیت‌های بزرگتری را برای او به ارمغان آورد.

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم اجراهای زنده

آهنگ مررا

آهنگ میستانیاک

آهنگ ودارت ال آیم فطر

آهنگ بدون نام

آهنگ بدون نام ۲

آهنگ بدون نام ۳

آهنگ اخصمک آه

آهنگ مشتاگا لک

آهنگ بدون نام ۴

آهنگ ست ال هبایب

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام آه و نص، کوکا کولا

آلبوم چهارم نانسی عجرم به نام «آه و نص» در ۱۲ آوریل ۲۰۰۴ منتشر شد، آلبوم «آه و نص» موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای نانسی عجرم به ارمغان آورد همچنین موقعیت نانسی عجرم را به عنوان یک ستاره در صنعت موسیقی عربی تثبیت کرد. نانسی عجرم سپس ویدیو کلیپ «لون عیونک» (رنگ چشم‌های تو) را فیلم‌برداری کرد که نانسی عجرم به عنوان عروس در یک عروسی سنتی لبنان به تصویر کشیده شده بود. پس از انتشار آلبوم، نانسی عجرم قرارداد خود را با کوکاکولا به عنوان اسپانسر و سخنگوی رسمی این شرکت بزرگ در خاورمیانه و منطقه آفریقا به امضا رساند. اولین ویدیو کلیپ تجاری برای کوکاکولا به نام «قول تنی کیدا» (دوباره بگو) توسط کارگردان بین‌المللی و ایتالیایی به نام «لوکا توماسینی» ساخته شد. چهارمین آهنگ از آلبوم «آه و نص» به نام «انت ایه؟» (تو چه هستی؟) با کارگردانی نادین لبکی ساخته شد، در این ویدیو کلیپ نانسی عجرم در نقش زنی ظاهر می‌شود که با مخفی کردن گریه‌های خود از شوهر دروغ گو، می‌خواهد زندگی خود را حفظ کند. این موزیک ویدیو به شدت موفق شد و طرفداران نانسی عجرم از این ویدیو استقبال خوبی داشتند. بعد از این ویدیو کلیپ بازیگران و کارگردانان برجسته مصری مانند ” Faten Hamama ” بازی نانسی عجرم در این ویدیو کلیپ را مورد ستایش قرار دادند.

آهنگ آه و نص

آهنگ آنا لیه

آهنگ بدون نام ۵

آهنگ گاییت یو اویولولی

آهنگ حبک لیا

آهنگ بدون نام ۶

آهنگ سانا وارا سانا

آهنگ تسلایا

آهنگ بدون نام ۷

آهنگ بدون نام ۸

آهنگ بدون نام ۹

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام بتفکر فی ایه، WMA، Oerah، یونیسسف و دوران ماردی

نانسی عجرم در ۳۰ ژوئیه ۲۰۰۸ هفتمین آلبوم استودیویی خود به نام «بتفکر فی ایه؟» (به چه فکر می‌کنی؟) منتشر کرد. این آلبوم برای طرفداران یک سوپرایز بزرگ بود چون در این آلبوم نانسی عجرم از سبک‌های جدید استفاده کرده بود و تغییرات زیادی را نسبت به آلبوم‌های قبلی داشت. این آلبوم یکی از موفق‌ترین آلبوم‌های نانسی عجرم بود که توانست جایزه World Music Award را نصیب خود کند. نانسی عجرم در سال ۲۰۱۴ا ..البوم جدید خود را با نام N8 را روانه بازار کرد…که این البوم در ۵ ماه اول در کشور کانادا موفق تر از البوم انریکه ایگلسیاس قرار گرفت..و تاکنون موفقیت های چشم گیری را از ان خود کرده است… نانسی عجرم در سال ۲۰۱۴برنده جایزه موسیقی جهانی شد و عنوان بهترین خواننده زن لبنانی را از ان خود کرد… همچنین در سال ۲۰۱۴ برنده جایزه ‘موریکس دور “در بخش بهترین خواننده زن لبنانی شد.

آهنگ خفف سالایا شای

آهنگ بتجی شرتک

آهنگ ابن الگیران

 آهنگ بدون نام ۱۰

آهنگ بدون نام ۱۱

آهنگ آنا روحی مساک

آهنگ بدون نام ۱۲

آهنگ بدون نام ۱۳

آهنگ بدون نام ۱۴

آهنگ بدون نام ۱۵

آهنگ بدون نام ۱۶

آهنگ بدون نام ۱۷

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام طب طب، شخبط شخابیط، الدنیا حلوا

پنجمین آلبوم نانسی عجرم به نام «یا طب طب و دلع» در ۱۵ فوریه ۲۰۰۶ منتشر شد. آلبوم «یا طب طب» بهترین آلبوم نانسی عجرم تا به امروز بوده با شش ویدیو کلیپ ساخته شده و پنج آهنگ استفاده شده در تبلیغات. سپس نانسی عجرم ویدیو کلیپ «معجبه» را برای کوکاکولا فیلم‌برداری کرد، همچنین نانسی عجرم قرارداد تبلیغ برای شرکت جواهرات داماس را امضا کرد، اولین آهنگ و ویدیو ساخته شده برای داماس «انا یلی» بود. نانسی عجرم سپس برای اولین بار با کارگردان برجسته لبنانی به نام سعید الماروق در ساخت ویدیو کلیپ «احساس جدید» (حس تازه) همکاری کرد، که این آهنگ به عنوان موفق‌ترین آهنگ آلبوم «یا طب طب» شناخته می‌شود. این ویدیو ادای احترام سعید الماروق به پدر و مادر ناشنوای خود بود که در آن زنی پولدار عاشق جوانی کر و لال می‌شود. نانسی عجرم در سال ۲۰۰۷ ویدیو کلیپ «الی کان» را برای داماس ساخت و نیز آهنگ «الدنیا حلوا» (زندگی زیباست) برای کوکاکولا ضبط کرد. ششمین آلبوم نانسی عجرم در سال ۲۰۰۷ به نام «شخبط شخابیط» (خط خطی) در جهت آموزش ارزشها و اخلاق خوب به کودکان منتشر شد. نانسی عجرم مدت‌ها در فکر انتشار چنین آلبومی برای کودکان بود. دومین همکاری نانسی عجرم و سعید الماروق در ویدیو کلیپ شخبط شخابیط بود که چهار تا از آهنگ‌های این آلبوم را در خود داشت که موفق‌ترین آنها «شخبط شخابیط» و «شاطر شاطر» بود. نانسی عجرم آهنگ‌های آلبوم شخبط شخابیط را در محافل کودکان مانند کانال MBC3 و برنامه استار صغار اجرا کرد. او سپس ویدیو کلیپ «رساله العالم» (پیامی به دنیا) را با کارگردانی فادی حداد فیلم‌برداری کرد که موضوع آن صلح جهانی بود. این ویدیو کلیپ در تاریخ ۲۵ می۲۰۰۸ منتشر شد.

آهنگ بدون نام ۱۷

آهنگ بدون نام ۱۸

آهنگ هانساکی

آهنگ آله لی کان

آنا یالی بحبک

آهنگ اشتیکی منو

آهنگ بدون نام ۱۹

آهنگ احساس جدید

آهنگ لاو دلالونی

آهنگ مسقبا

آهنگ مشتاکا لیک

آهنگ یا طب طب

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام شخبط شخابیط

آهنگ بدون نام ۲۰

آهنگ بدون نام ۲۱

آهنگ بدون نام ۲۲

آهنگ بدون نام ۲۳

آهنگ بدون نام ۲۴

آهنگ بدون نام ۲۵

آهنگ بدون نام ۲۶

آهنگ بدون نام ۲۷

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام یا سلام

آهنگ بدون نام ۲۰

آهنگ بدون نام ۲۱

آهنگ بدون نام ۲۲

آهنگ بدون نام ۲۳

آهنگ بدون نام ۲۴

آهنگ بدون نام ۲۵

آهنگ اخصمک آه

آهنگ یا سلام

آهنگ یای

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام شیلای اوناکانی

آهنگ بدون نام ۲۶

آهنگ بدون نام ۲۷

آهنگ بدون نام ۲۸

آهنگ بدون نام ۲۹

آهنگ بدون نام ۳۰

آهنگ بدون نام ۳۱

آهنگ بدون نام ۳۲

آهنگ بدون نام ۳۳

آهنگ بدون نام ۳۴

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم با نام سوپر نانسی

آهنگ البیدا

آهنگ باگوساح

آهنگ بدون نام ۳۵

آهنگ النجاح

آهنگ سوطویوحی

آهنگ وز عینک

آهنگ یا بنات

دانلود فول آلبوم نانسی عجرم

آهنگ

آهنگ اسدالله مساک

آهنگ

آهنگ

آهنگ اه اخبار نفسی تو

آهنگ اه اللی گرالی

آهنگ امتاح اشوفک

آهنگ فی حقت

آهنگ حکایت الدنیا

آهنگ کول ما تددی

آهنگ بدون نام ۳۶

آهنگ می ما سوندو

آهنگ شیخ الشباب

آهنگ بدون نام ۳۷

آهنگ شیوای

آهنگ یا کاثر

اینستاگرام نانسی عجرم

اینستاگرام نانسی عجرم

فیسبوک نانسی عجرم

فیسبوک نانسی عجرم

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (10 میانگین: 4٫20 از 5)
Loading...

مطالب مرتبط

7 نظر

 1. زهره

  ببخشید من یکی از آهنگاشو دوست دارم که تو اون نانسی تو ی آرایشگاه کار میکرد و عاشق ی کارگر شده بود و رژش توی چاله می افته، میشه منو راهنمایی کنید ک اسم اون آهنگ چیه و اگه میشه تو پیجتون بذارین تا من دانلودش کنم، مرسی

  پاسخ
  1. maryam banoo

   سلام زهره اون ویدئو کلیپ بوده دقیق نمیدونم از دوستایی که میان کامنت گذاشتن میپرسیم هر کدوم میدونستن منم سریع میزارمش

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.